Boğaziçi DataCamp '22

Boğaziçi Datacamp Veri Bilimi Zirvesi yüz yüze katılımcılarını 12 ve 13 Kasım tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te Albert Long Hall (saatli bina) binasında ağırlayacaktır. Etkinliğimizin workshop’ları 11 ve 14 Kasım tarihlerinde online olarak gerçekleşecektir.

Boğaziçi DataCamp’e Biletino vasıtasıyla kayıt olabilirsiniz.

Bilet ücretine Zirve’ye katılma hakkı, Workshoplara katılma hakkı ve promosyonlara erişim hakkı dahil olmak üzere Boğaziçi DataCamp’in tüm içerikleri dahildir. Sadece 12 ve 13 Kasım günlerindeki zirveye fiziksel olarak katılmak için yüz yüze bilet almanız gerekmektedir.

Zirveye ve workshoplara katılım sağlayanlar sertifika almaya hak kazanacaklardır. Sertifikalar ayrı ayrı olacaktır. Sertifikalar online bir şekilde teslim edilecektir.

Evet, Boğaziçi Datacamp'e online olarak katılım sağlamak sertifika almaya engel değildir.

Online katılımcılar, Boğaziçi DataCamp’te geçen senelerde de olduğu gibi Discord platformu üzerinden networking yapabileceklerdir.

Boğaziçi DataCamp katılımcıları sene boyunca düzenli olarak düzenlenecek olan webinarlara ücretsiz katılabilirler. Bu süreçteki iletişim mail yoluyla yapılacaktır.

Boğaziçi Datacamp’te workshoplara etkinlik öncesinde göndereceğimiz kayıt sistemi üzerinden kaydolabilirsiniz. Kayıt işlemi sonrasında workshop linkleri tarafınıza iletilecektir.

Toplu katılım hakkında bilgi için lütfen iletişim kurunuz