Boğaziçi DataCamp '21

Toplam 5 gün sürecek olan etkinliğin ilk 4 günü online, son günü hibrit olarak gerçekleştirilecektir. Yüz yüze katılım bileti alan katılımcılarımız etkinliğin son gününe Garanti Kültür Merkezi’nde katılabileceklerdir.

Boğaziçi DataCamp’e Biletino vasıtasıyla kayıt olabilirsiniz.

Bilet ücretine Zirve’ye katılma hakkı, Workshoplara katılma hakkı ve promosyonlara erişim hakkı dahil olmak üzere Boğaziçi DataCamp’in tüm içerikleri dahildir. Sadece 5 Aralık'taki hibrit güne yüz yüze katılım için yüz yüze kategoriden bilet almanız gerekmektedir.

Zirveye ve workshoplara katılım sağlayanlar sertifika almaya hak kazanacaklardır. Sertifikalar ayrı ayrı olacaktır. Sertifikalar online bir şekilde teslim edilecektir.

Online olarak katılacaklar sertifikayla alakalı herhangi bir sorun yaşamayacaktır.

Online katılımcılar, Boğaziçi DataCamp’te geçen senelerde de olduğu gibi Discord platformu üzerinden networking yapabileceklerdir.

Boğaziçi DataCamp katılımcıları sene boyunca düzenli olarak düzenlenecek olan webinarlara ücretsiz katılabilirler. Bu süreçteki iletişim mail yoluyla yapılacaktır.

Katılımcılar etkinlikten önce gönderilecek olan kayıt sistemi ile workshoplara kaydolabileceklerdir.

Workshoplar için kotamız olacaktır, etkinlikten önceki hafta tüm bilet alanlara workshoplar için başvuru formu gönderilecektir, bu formdaki bilgilerinize göre uygun workshoplara katılabileceksiniz.

Toplu katılım hakkında bilgi için lütfen iletişim kurunuz